ÖVRIGT / Diverse / Tryck 14499215
nr 1449 9215
Tryck
omkring 1900, yttermått inklusive ram: 32x27cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:29:32
100 kr
200 kr